image1 image2 image3 image4 image5

Medinės tvoros

  Daugelis pasakytų, kad medinės tvoros jau seniai išėjo iš mados. O taip sakyti būtų didelė klaida, nes retro, kantri ar net haus stilius niekada nenueis užmarštin, nes būtent toks stilius sukuria raminamą, kaimiškai jaukią atmosferą, kurią taip vertina daugelis žmonių. Iš kitos pusės, medinės tvoros puikiai dera su supančia aplinka ir pabrėžia jūsų namo dekoratyvinius ypatumus.Šiame straipsnyje pasistengsime pateikti medinių tvorų privalumus.


                  

Dekoratyviniai privalumai:
  Medinės tvoros – puikus aptvėrimo sprendimas, kuris pabrėžia jūsų namo architektūrą. Jei jūsų name yra mediniai prieangiai, palėpė, langinės, tai medinė tvora aplink namą suteiktų harmonijos ir vientisumo. Labai svarbu, kad tvora būtų pastatyta teisingai ir būtų tinkamo stiliaus. Todėl svarbu pasinaudoti tvorų montavimo profesionalų paslaugomis. Be to, patarsimia, kokią medieną geriausia rinktis, kokios spalvos, faktūros, kaip prižiūrėti tvorą. Reiktų paminėti, kad labai svarbu teisingai prižiūrėti medieną, kuri turi savų ypatumų. Jei jūs įstengsite laikytis visų būtinų nurodymų, tai medinė tvora išsaugos savo formą, grožį daugelį metų.

 

Medinės tvoros konstrukcija:
  Pati paprasčiausia, populiariausia konstrukcija – stulpai ir pamatai. Pamatai naudojami tvoros statybai tam, kad apsaugoti medieną nuo vandens ir sniego poveikio, o stulpai skirti  tvoros elementams pritvirtinti. Dažniausia stulpus ir pamatus daro iš tos pačios medžiagos: betono, akmens, plytų. Tradicinėms medinėms tvoroms statyti vietoj stulpų naudojami mediniai ruošiniai. Vienok šis sprendimas nėra praktiškas, nes  mediena kaip bazinė konstrukcija turi savybę greitai gadintis. Todėl stulpams išsirinkite labiau patvarią medžiagą ir turėsite gražią bei kokybišką tvorą.
 
Medinės tvoros ilgaamžiškumas:
  Medines tvoras reikia puoselėti ir prižiūrėti tam, kad medis, iš kurio ji padaryta, kuo ilgiau išlaikytų savo išvaizdą bei kokybę. Šiandien galima įsigyti įvairiausių preparatų, kurie padės išvengti medžio korozijos ir apsaugos jį nuo nepageidaujamo neigiamo atmosferos poveikio ir mikroorganizmų.
 
 • Tvoros dažai.  Pats populiariausias medienos apsaugos būdas. Vienok dažai tiks tik tam atvejui, jei jūs nenorite išsaugoti natūralios medžio spalvos. Renkantis dažus, svarbu nesuklysti – pirkite tik lauko darbams tinkančius dažus, jie garantuoja, kad po 2-3 mėnesių jūsų tvora neatrodys blogiau, nei buvo prieš tai.
 • Padengimas laku. Jei norite išsaugoti natūralią medienos spalvą ir turėti gražią medinę tvorą, padenkite tvorą laku. Lakas padengs medžio paviršių tvirta plėvele, kuri yra atspari trinčiai ir vandeniui.
 • Dažyvės. Dažyvės – tai priemonė skirta tonavimui. Dažyvė gali suteikti medžiui gražų atspalvį ir apsaugoti jį nuo pelėsio ir UV. Bet, padengus medį dažyve, jį būtina nulakuoti.
 • Beicas. Beicas – preparatas, skirtas medžio spalvai pakeisti. Jis gali uždažyti arba pabrėžti medžio tekstūrą, priklausomai nuo to, keliais sluoksniais nudažysite medinę tvorą. Beicas – labai efektyvus preparatas, nes apsaugo medinę tvorą nuo drėgmės, grybelio ir vabzdžių kenkėjų.
 • Alyva. Alyvos preparatai medinėms tvoroms praktiškai nenaudojami. Bet, prieš keletą metų, kai buvo jaučiamas kitų dažomųjų priemonių trūkumas, alyva buvo labiausiai naudojama mūsų šalyje. Pagrindiniai alyvos preparatų privalumai tie, kad jie apsaugo medį nuo atmosferos poveikio ir yra netoksiški. Po alyvavimo, paviršių galima padengti laku arba dažais.

Kontaktai

UAB "Plieno magija"
Įmonės kodas: 302781084
PVM kodas: LT100007212119
Adresas: Pagubės sodų 28-oji g. 6, Vilnius
Tel.: +37067701500
El.paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Paslaugos

 • prekyba aptvėrimo sistemomis ir jų montavimas;
 • vartų bei vartelių gamyba;
 • automatikos montavimas;
 • trinkelių klojimas;
 • vejos sodinimas;
 • terasų gamyba;
 • pavesinių gamyba;
 • metalo konstrukcijų gamyba;
 • voljerų gamyba;
 • transporto paslaugos.